Chcete zažít pohádkovou svatbu?

Rozhodli jste se s partnerem vstoupit do svazku manželského a říct si společně své “ano”? Pak v těchto dnech nemyslíte jistě na nic jiného, než na váš velký den. Svatební přípravy jsou však mnohdy velmi náročné a zdlouhavé. Je třeba zařídit spoustu věcí od rozeslání svatebních oznámení až po výběr svatebních šatů, které ve váš velký den oblečete. Během příprav je třeba zařídit spoustu věcí jako například vymyslet svatební tiskoviny nebo zvážit vhodný zasedací pořádek u svatební tabule. Svatební menu a celkově občerstvení může být obzvlášť tvrdým oříškem, jelikož někdy je velmi těžké rozhodnout se, jaké pokrmy je vhodné během svatby podávat, tak aby si všichni hosté skutečně pochutnali.

 novomanželé u západu slunce

Výběr lokace může být obzvlášť složitý, jelikož spousta vhodných a přenádherných míst je obsazených na spoustu měsíců dopředu a čekací doba je tedy velmi dlouhá. Nejen z těchto důvodů je vhodné využít služby svatební agentury a svatebního koordinátora, jež vám s přípravou a organizací celého svatebního dne pomůže. Koordinátor vám také jistě poradí do jakého stylu svatbu ladit, pokud si svatebním designem nejste jisti, jelikož se vyzná v aktuálních trendech.

 srdíčko z rukou

Oslovit svatebního koordinátora se rozhodli například manželé Jirka a Denisa. Nevěsta si přála romantickou a něžnou svatbu. Svatební koordinátorka tak připravila svatbu přesně na klíč podle nevěstina přání. Celá svatba byla tedy laděná do světlých a pastelových barev a vše bylo samozřejmě vyladěno do posledního detailu. Agentura s vámi bude po celou dobu příprav v kontaktu, aby váš den byl připraven a proběhl přesně podle vašich přání.

 

Jestliže chcete, aby váš den D byl stejně nádherný jako svatba Denisky a Jirky Boutiqueweddings, pak neváhejte a kontaktujte svatební agenturu co nejdříve. Naplánujte vaši svatbu bez zbytečného stresu a užijte si váš velký den naplno!