Nejlepší tiskárna společnosti Canon za rok 2019

Najdete ji snad v každé domácnosti a rozhodně v každé společnosti. Dostat text i obrázky z počítače, mobilu či tabletu na papír je dnes velmi důležité a ve firmách tiskárny běží na plné obrátky každý den. Dnes se podíváme na nejlepší inkoustový stroj, který můžete na českém trhu sehnat do 4 tisíc korun! Díky své ceně je tak ideální pro domácnosti.
barevné rozlišení tiskárny.jpg

Canon Maxify iB4150

O tomto modelu dnes bude řeč. Jedná se o skvělou alternativu k laserovým variantám. Ideální je především pro náročné uživatele, pro které je důležitá vysoká kvalita barevného zpracování. Model ovšem není multifunkční, takže u ní nemůžete využít služeb faxu či skenování. Ovšem za takto nízkou cenu se skutečně vyplatí. Zakoupit ji můžete v cenovém rozpětí mezi 3 165 Kč a 4 690 Kč.

Hlavním důvodem nákupu by měla být zejména velmi detailní a přitom rychlá práce. Díky kvalitním náplním si navíc užijete úspory nákladů, které slibují laserové stroje. Inkoust má ovšem skvělé vlastnosti (jako sytost barev), které pochopitelně zůstávají.

Hodně muziky za málo peněz

Společnost připravila úžasnou variantu, která přináší všechny výhody, které byste si mohli přát. Má obrovský zásobník až na 500 listů papíru. A protože je v současnosti rychlost velmi důležitá, užijete si zajisté také možnost černobílého zpracování až 24 stran za minutu a barevného až 15 stran za minutu.

Inkoust do tiskárny Canon od Primatisk.cz zvládne nádherných 2 500 stran černobíle a 1 500 stran barevně. Hovoříme zde samozřejmě o běžném rozlišení 600 x 1200 dpi, což je naprosto běžná hodnota. Uvidíte, že díky tomu získáte velkou úsporu na nákladech.
počítač a tiskárna.jpg

Možnosti připojení

V tomto ohledu se Canon skutečně předvedl. Varianty připojení k přístroji jsou velmi nadprůměrné. Využít můžete jakékoli zařízení ve vaší síti, ale také mobilní telefon, tablet nebo přes internetové cloudové úložiště. Obecně lze říci, že pokud nutně nepotřebujete multifunkční služby, těžko na tomto modelu najdete větší chyby.