Překvapte děti něčím výjimečným!

Chcete jako učitel zaujmout? Jako jejich lektor být i přítelem, kterého však žáci budou respektovat? Jistě vás spojí výlet, který bude naprosto okouzlující! Ten vám zařídíme a připravíme do posledních detailů, stačí si u nás nějaký typ vybrat. Poradíme kam na školní výlet.
Máme nabídku jednodenních výletů pro ty nejmenší, ale i pro větší děti. Ovšem nevynecháváme také velice oblíbený dvoudenní pobyt, který milují všichni žáci vyššího stupně, kterým se takovýto pobyt zařizuje, a oni se při něm vždy dobře baví.

Nedělejte si starosti a přenechejte to na nás. Jako učitel si to plně užijete a nebudete se muset o nic starat a nic zařizovat. Jsme připraveni s našimi nabídky kdykoliv, kdy se vám to bude hodit.

  1. Zážitky, na které nikdy nezapomenou!

– pro nejmenší máme připravený velice zajímavý program, který netrvá tak dlouho, aby se děti neunavily, ale aby něco zažily a také si vštípily pár informací či zajímavých věcí. Ještě doma budou vykládat, jak hráli pravěké hry nebo například jak poznali pračlověka, který sídlil, v jeskyni Šipka. Mohou také navštívit pekárnu Štramberský uší, uvidíte, jak probíhá pečení a celková výroba či se podívají do Aqua-terra expozice, kde na ně čekají krásné a barevné rybičky a mnoho dalšího.

  1. Výlety, které se týkají poznání

– už jste někdy byli na hradu Štramberku? Pokud ne, tak zde děti můžete vzít. Je to historické místo, které by měly navštívit soplu s věží Trúbou. Keramická dílna? Říkáte si, že to není nic pro vaši třídu? Pak uvidíte, jak velice rády a ochotně se budou střídat u točitého kruhu, aby si vyzkoušely, jak to celé funguje. Nebojte se, dostane se na každého. Chcete den zakončit něčím opravdu výjimečným? Pak budete nadšení z jízdy na terénních čtyřkolkách.

  1. Báječný prožitek formou výletu

– zvolit dvoudenní pobyt není jednoduché, ale v tomto případě se vůbec nemusíte bát, protože všechno zařídíme. Klidně si naplánujte tento pobyt a uvidíte, jak vás to stmelí.