Profesionalita je základem našeho úspěchu

Ne každá výrobní společnost má k dispozici svůj vlastní vozový park, kterým by si zajistila doručení svého zboží k zákazníkovi. Menší firmy zpravidla mají vozový park nedostačující nebo nemají vůbec žádný. V takovém případě si musí zajistit dopravu formou externí. Sehnat ale kvalitní spediční společnost, na kterou je spoleh, může být velmi zdlouhavým úkolem. A není to tím, že je nedostatek spedičních společností. Velkým problémem je kvalita nabízených služeb těchto společností. Ne každá totiž dodrží smluvní podmínky, na kterých jste se dohodli. Mnoho výrobních společností tak přišlo o své stálé odběratele. Profesionalita a zodpovědný přístup každé spediční společnosti by měly být samozřejmostí a vy byste měli výběru takové společnosti věnovat dostatek času.
kamiony

 

Svěřte své zboží do našich rukou

Pokud nejste schopni své výrobky dopravit ke svému zákazníkovi vlastními auty, obraťte se na naši spediční společnost, která vám garantuje spolehlivost a kvalitu nabízených služeb v oblasti dopravy. Rozvezeme vaše zboží po celé České republice i do států Evropské unie. Náš vozový park disponuje velkým výběrem nákladních automobilů, kterými jsme schopni zabezpečit dopravu jakéhokoli nákladu. Nic pro nás není překážkou, převezeme vám i mobilní dům, prostě náklad jakéhokoli rozměru včetně doprovodných vozidel. Naše reference mluví za vše.
 truck

S námi máte jistotu

Při výběru spediční společnosti si musíte být jisti, že se na její služby můžete stoprocentně spolehnout. Pro nás je přeprava nadměrných nákladů denním chlebem a kvalitou našich nabízených služeb si můžete být stoprocentně jisti. Našimi nákladními auty rozvezeme vaše zboží k danému odběrateli vždy v dohodnutém termínu a hlavně rychle a spolehlivě. S námi máte jistotu, že vaše zboží bude zákazníkovi doručeno bez poškození.