Spolehlivý pomocník pro průzračnou vodu v bazénu

V dnešní době je v módě pořizovat si na zahradu vlastní domácí bazén. Je pravdou, že je to velká výhoda. Už nikdy se nemusíte v parnu trmácet na přeplněné koupaliště, kde se pomalu ani nevejdete do bazénu, máte své vlastní osvěžení v horkých letních dnech přímo u domu, s tím je spojeno také soukromí a větší pohodlí a komfort. Ale vlastnictví bazénu s sebou přináší také povinnosti. O bazén se musíte starat. Dobře pečovat o všechny jsou části, aby správně fungovaly, a také samozřejmě správně udržovat bazénovou vodu, aby byla vhodná ke koupání a nebyla zdraví nebezpečná.                                                    Znamená to, že vodu je potřeba udržovat čistou a průzračnou. Samozřejmě, že chlorové či kyslíkové přípravky Vás zbaví bakterií, ale ne už mechanických nečistot. Ty je potřeba odstranit buďto síťkou či zařízením určeným k čištění bazénů. Do takového zařízení ale potřebujete kvalitní materiál, který dané nečistoty zadrží. Potřebujete opravdu spolehlivý písek do filtrace. Písek je skvělým filtračním materiálem, který zadrží všechny nečistoty. Je však za potřebí jej pravidelně měnit, protože jeho zrnka časem přestanou být ostrá a ohladí se a pak už nefunguje správně.                                                              
plavání
V naší široké nabídce najdete filtrační písek v různé zrnitosti, tedy s různě velkými zrnky v baleních po pětadvaceti kilech od těch nejlepších světových dodavatelů a to za velmi příznivých podmínek.                      

Před pořízením písku si přečtěte informace o Vaší filtraci, abyste vybrali druh se správnou velikostí zrn, který je vhodný právě pro Vaše zařízení.                                                                                                            

Nesmíme opomenout, že kromě kvalitního písku do filtrace v naší nabídce naleznete také kvalitní zeolit, který je také velmi spolehlivým filtračním materiálem a také Vám opravdu skvěle poslouží v tomto směru.