Ubytujte se v Mikulově

Hotel nabízí 125 parkovacích míst, z nichž některá jsou přímo ve dvoře hotelu. Další místa jsou na přilehlých parkovištích v majetku hotelu a jsou bezplatná. V případě obsazených hotelových míst může být další parkování na městských parkovištích zpoplatněno.
Ubytování v Mikulově se nachází přímo v samotném srdci města. Je to doslova pár kroků od historického centra města.
Pokoj Standard je prostorný a vybavený v romantickém moderním stylu. Pokud jste se rozhodli vzít s sebou i vašeho čtyřnohého miláčka, bude mít připravený psí pelíšek.
Pokoj Deluxe je pro ty, co chtějí prostor, výhled, klimatizaci nebo terasu.
Naleznete tu moderní design, klimatizaci nebo terasu (na dotaz), kávu, čaj, minerální vodu na pokoji a to gratis.

pohled na město Mikulov

Rodinný pokojje vhodný pro rodiny s dětmi nebo skupinku přátel. Zde je obývací pokoj, samostatná ložnice a kuchyňský kout. I sem si můžete ubytovat svého čtyřnohého kamaráda.
Všechny pokoje mají wifi, satelitní TV, trezor a vysoušeč vlasů. Součástí pokojů jsou i župany pro pohodlný přechod do wellness centra. V postelích jsou ortopedické matrace, povlečení je ze 100 % bavlny a polštáře mají antialergickou úpravu.

ranní káva v hotelovém pokoji

Pokud budete chtít zajít do pivovarské restaurace, zážitek pro chuťové buňky na sebe nenechá dlouho čekat. Lahodná kuchyně z grilovaných čerstvých ryb a steky rozplývající se na jazyku, česká a moravská kuchyně, široká nabídka piva, pivní speciality a to vše v krásném prostředí pod Svatým Kopečkem a navíc za rozumné ceny.
Pokud zde chcete mít firemní akci, bude pro vás připravena degustace piva či vína na míru. Ochutnávkový list si můžete sami vybrat nebo se nechat překvapit.
Kdo nebyl při návštěvě Moravy ve sklípku, jako by na Moravě nebyl. Proto jste zváni do vinného sklepa v Mikulově, kde můžete ochutnat to nejlepší z místních vín.
Zamluvit si můžete Relaxační pobyt s neomezeným wellness na dva dny. Snídaně je bufetovým způsobem a vy máte neomezený vstup do bazénu, vířivky a sauny v rámci otevírací doby.